Rozdělení žáků přijatých do 1. ročníku 2020/2021 do jednotlivých tříd
1. A   1. C
projekt "Začít spolu" s matematikou podle Hejného   projekt "Začít spolu" s běžnou matematikou
 
tř.  učitelka: Mgr. Veronika Jozífová   tř. učitelka: Mgr. Tereza Helclová
1. Jack Casey   1. Jakub Barták
2. Antonín Černohorský   2. Barbora Baťová
3. Nikol Dobrianská   3. Celestýna Červinková
4. Sofia Zara Fleissig   4. Tomáš Duka
5. Erik Gerbenzon    5. Luisa Fryčová
6. Alma Hobzová   6. Emil Gábris
7. Jan Honzík   7. Viktoria Hanáková
8. Adéla Jonášová   8. Matej Jendrol
9. Rozárie Kaderová   9. Martin Kliner
10. Aya Kociánová   10. Matyáš Kratochvíl
11. Charlota Kopalová   11. Antonie Krejčí
12. Julie Macháčková   12. Ema Król
13. Oliver Mikule   13. Alžběta Křížová
14. Jan Mohout   14. Tereza Kulaviak
15. Dorota Murínová   15. Magdaléna Novotná
16. Julie Narovcová   16. Stela Peterová
17. Albert Nezdara   17. Karolina Płoskonka
18. Jitka Outratová   18. Alice Rothbauerová
19. Hynek Polách   19. Emma Rupertová
20. Aneta Procházková   20. Martin Smutný
21. Matylda Přerovská   21. Nikol Strnadová
22. Mariana Ratajová   22. Aneta Šreplová
23. Amálie Spěváková   23. Johana Viková
24. Evelína Stavovčíková   24. Vincent Volák
25. Marta Šimek   .  
26. Marie Záhorská      
         
1. D   1. B
třída s běžnou matematikou a vázaným písmem   třída s bilingvní výukou
 
tř. učitel: Mgr. Josef Fronk   tř. učitelka: Bc. Jana Richterová
1. Matylda Bílská   1. Louis David Michel Bouton
2. Helena Budáčová   2. Jan Brabec
3. Karel Cipollone   3. Amina Rosalie Bruno
4. Kryštof Červenka   4. Elen Ciprýnová
5. Adam Hamerník   5. Oliver Dlouhý
6. Natálie Hamerníková   6. Vincent Dolejš
7. Julie Hanzlová   7. Klára Drvotová
8. Václav Jůza   8. Matyáš Dugovič
9. Tobiáš Lakosil   9. Matyáš Jan Ešner
10. Linda Listíková   10. Sebastian Giesa
11. Karolina Mykulinova   11. Michaela Hudíková
12. Vilém Pažout   12. Marek Chovanec
13. Ondřej Pokorný   13. Vojtěch Jiříček
14. Linda Semecká   14. Teodor Kiknavelidze
15. Adam Škaroupka   15. Dominika Korbasová
16. Šárka Tomášková   16. Veronika Korbasová
17. Dieu Anh Tranová   17. Marek Kožený
18. František Trojan   18. Matouš Matyásko
19. Viktor Velinov Velikov   19. Adina Nýdrle
20. Miroslav Vild   20. Sofia Oskina
21. Magdalena Vytřasová   21. Stella Slavíčková
22. Michaela Zajícová   22. Alexander Svoboda
      23. František Zákoucký
      24. Matyáš Záhora
      25. Mikuláš Zbíral