"Challenge" - výzva

Milí žáci,

distanční výuka už trvá dlouho a my bychom vás rádi viděli trochu v pohybu. Proto přicházíme s výzvou „Challenge – pojď porazit své pedagogy!“

Vyzýváme vás tedy na souboj kroků s vašimi učiteli. Také nás zajímá, která třída ujde nejvíce.

Začínáme 29.3.2021!

zobrazit více...

V „teamsech“ najdete ve své třídě kanál „challenge“ a v něm v souborech excelovskou tabulku „challenge“, do které budete sami za sebe zapisovat své týdenní výsledky (Po – Ne), a to vždy v následující pondělí do 14 hodin. Třídní učitelé nám tabulku pošlou, abychom mohli shromáždit výsledky všech žáků a jednotlivých tříd.

Jak se zapojit a pravidla:

1) v pondělí 29.3. začni počítat své kroky resp. kilometry (použij aplikaci chytrých hodinek, chytrého telefonu, doporučené aplikace pokud již nějakou nevyužíváte – STEPS (iPhone v anglickém jazyce) nebo Step Tracker krokoměr (android - česky). Cyklisté si svoji aplikaci zvolí sami.

2) v historii si zobraz výsledky za celý týden a tyto výsledky (počet kilometrů) zaznamenej do tabulky „challenge“ ke svému jménu do sloupečku příslušného týdne, a to nejpozději do 14 hodin následujícího pondělí.

3) předpokládáme, že se budete chovat čestně a sportovně v duchu FAIR PLAY! Důležité je zúčastnit se!

4) akce je dobrovolná (i pro učitele) a bude trvat i po vašem příchodu do školy.